Синоптики розповіли про погоду на 1 січня

У новорічну ніч по всій території країни синоптики прогнозують невелике потепління, а замість снігу, в деяких областях України йтиме дощ. Детально про те, якою буде погода 1 січня, вони розповіли на сайті Укргідрометцентру.

Отже, 1 січня похмуро і дощитиме в північних регіонах країни. Вдень градусники покажуть від +2 до + 4, а ось вночі прогнозується невеликий "мінус", а якщо бути точніше, то градусники зафіксують -1.

Такою ж похмурою прогнозується погода, як в центральних областях України, так і в столиці. Більш того, варто очікувати опадів у вигляді дощу. Температура повітря протягом дня коливатися буде в діапазоні від + 3 до +5 градусів, а ось вночі прогнозується від + 2 і до -1 градуса.

Дощитиме і похмуро 1 січня буде також і в південних областях країни. Там протягом дня синоптики обіцяють від + 3 до +7 градусів, а от вночі вже температура коливатиметься від + 4 до 0, а також до -1 градуса.

Такою ж сирою та дощовою погода прогнозується і в західних регіонах. Там протягом дня градусники покажуть від + 4 до +7, а вночі прогнозуються коливання від +2 до + 4, місцями -1 градуси.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

На сході України 1 січня погода буде хоч і похмурою, але з опадами у вигляді снігу. Вдень градусники покажуть -1, а вночі похолодає до -4 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, стало відомо за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українським жінкам загрожує штраф у розмірі 850 гривень, за що каратимуть і з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українські водії можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень, за які порушення можуть покарати.