Українцям розповіли про офіційні вихідні дні у 2022 році

У новому році українців чекає чимало вихідних днів у зв'язку з офіційними та церковними святами. Наприклад, після новорічних свят, тепер кілька днів поспіль громадяни вже відпочиватимуть на Різдво. Більш того, стало відомо всі святкові дати й названо офіційні вихідні 2022 року, пише інформаційний портал "Главбух".

Отже, з 7 січня всі українці цього року відзначатимуть Різдво Христове. До речі, оскільки припадає 7 число в п'ятницю, то 6 січня буде скорочений робочий день. А ось відпочивати на Різдво всі будуть 3 дні поспіль, з 7 і по 9 січня включно.

Потім, офіційним неробочим днем є 8 березня - Міжнародний жіночий день. Припадає це свято у вівторок, тому українців чекає аж 4 вихідних дні поспіль, а саме з 5 і по 8 включно.

А ось Великдень в цьому році припадає на 24 квітня, тому офіційними вихідними буде 23, 24 і 25 число.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Далі йде свято, яке відзначають 1 травня – День праці. А оскільки ця дата припадає в неділю, то вихідними офіційними будуть 30 квітня, 1 і 2 травня, тобто, відпочивати українці будуть 3 дні поспіль.

Потім в травні ще одне свято, яке відзначають всі 9 числа - це День Перемоги. А оскільки припадає це число в понеділок, то в українців буде 3 дні вихідних, а саме 7,8 і 9 травня.

Трійця у 2022 році припадає на 12 червня, в неділю, тому відпочивати всі будуть з 11 і по 13 число включно.

28 червня святкують День Конституції України, який припадає у вівторок, тому відпочивати громадяни будуть вже 4 дні поспіль, а саме з 25 і по 28 число включно.

24 серпня відзначають День незалежності України, припадає ця дата в середу, відповідно буде вихідним лише один цей день.

14 жовтня святкують День захисників і захисниць України, який припадає в п'ятницю, тому офіційними вихідними буде 3 дні поспіль, з 14 і по 16 число включно.

Католицьке Різдво у 2022 році припадає в неділю, 25 грудня, тому офіційними вихідними в українців буде 3 дні, з 24 і по 26 число включно.

Календар свят і вихідних.

Календар свят і вихідних.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні за незаконне будівництво каратимуть жорсткіше, суми штрафів зростуть в рази.

Також повідомляв Новинар, що в уряді мають намір прийняти закон і обкласти податком газовані напої, в чому причина даного рішення.

Ще писав Новинар, що українських роботодавців мають намір карати штрафом у розмірі 65 тисяч гривень, названа причина.