Якою буде погода 6 січня поточного року, прогноз синоптиків

Ось і настав січень, а разом з ним і хвиля потепління. За весь час українці встигли "зустрітися" зі снігом і морозами та з кожним новим днем зима повільно вступає у свої законні права. Яким же буде день 6 січня розповіли синоптики та що приготувала погода для всіх українців. Прогноз був опублікований на сайті Укргідрометцентру.

У день 6 січня на Заході України температура коливатиметься в межах 0...+3 градусів вдень, а ось до ночі температура ледь знизиться до 0...+3 градусів. Вітер південно-західний 7-12 м / с.Синоптики прогнозують день без істотних опадів, а ось вночі очікується мокрий сніг з дощем.

У східних регіонах денна температура повітря складе +2...+8 градусів, а ось вночі стовпчики градусників опустяться до 0...+8 градусів. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Вночі без істотних опадів, а ось вдень синоптики прогнозують дощ з мокрим снігом.

На півдні країни вдень повітря прогріється до +7...+11 градусів. У нічний час температура опуститися до +3...+6 градусів. Очікується північно-західний вітер 7-12 м / с. Вночі та вдень синоптики опадів не обіцяють.

У центральних регіонах температура коливатиметься в межах 0...+4 градусів, а ось вночі температура трохи знизиться і досягне 0...+2 градусів. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Вдень можливий дощ з мокрим снігом, а от вночі без істотних опадів.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

У північних регіонах стовпчики градусників досягнуть відміток -1...+1 градусів вдень і -1...+1 градусів вночі. Не виключений південно-західний вітер 7-12 м/с. Синоптики обіцяють Вночі сніг і мокрий сніг, а вдень без опадів.

У столиці України 6 січня вдень очікується +1...+3 градуси, а вночі стовпчики градусників залишаться на колишніх показниках +1...+ 3 градусів. Вітер південно-західний 7-12 м / с.опади у вигляді снігу та мокрого снігу обрушаться на столицю вночі, а вдень без опадів.

Нещодавно розповідав Новинар, якою буде погода до кінця поточного тижня.

Також повідомляв Новинар, якою буде погода 4 січня поточного року.

Ще писав Новинар, яким знакам Зодіаку невимовно пощастить в році, що наступив.