В Україні почали штрафувати за ввезені автомобілі, які вчасно не пройшли реєстрацію

В нашій країні автомобілі, які були ввезені на термін, що перевищує 30 днів, повинні обов'язково офіційно зареєструвати. Якщо ж цього не зробити, то можна отримати штраф або ж водій може позбутися автомобіля на деякий час. Інформацією ділиться Новинар.

Варто нагадати, раніше в Україні правоохоронці в такому разі не штрафували водіїв. Пред'являти штрафи почали останнім часом і то після того, як гарненько ознайомилися з митними законами. При цьому законопроєкт про дорожній рух передбачає проходження реєстрації протягом десяти діб з моменту ввезення автомобіля в країну.

Водії, які пересуваються на автомобілі, який не пройшов реєстрацію, можуть бути оштрафовані на суму в розмірі 850 гривень. Якщо ж і штраф нічому не навчив, то за друге порушення протягом одного року сума покарання становитиме 1 700 гривень. Крім того, не виключені громадські роботи від 30 до 40 годин з можливим вилученням транспортного засобу.

Реєстрацією ввезених автомобілів займаються територіальні центри Міністерства внутрішніх справ. Для цього власнику транспортного засобу потрібно подати відповідні документи та заяву, що підтверджують реєстрацію автомобіля за межами України.

Якщо ж з яких-небудь причин немає можливості зареєструвати автомобіль вчасно, то потрібно подати документи про це і тоді термін реєстрації буде продовжений.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в уряді мають намір ввести нові штрафи для водіїв, стало за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що за їзду по смузі громадського транспорту українських водіїв оштрафують на чималу суму.

Ще писав Новинар, що стало відомо, українці з якою спеціальністю заробляють близько 80 000 гривень.