Українцям розповіли, що обов'язково потрібно зробити на Різдво

У день 7 січня всі православні християни відзначають величезне свято — Різдво Христове. З цим днем пов'язані особливі традиції та заборони. Про те, що обов'язково потрібно зробити в цей день, а що категорично заборонено розповідає Новинар.

Різдво одне зі значущих свят. Його вважають сімейним святом, тому за святковим столом завжди збирається все сімейство, родичі та близькі. Також в цей день закінчується Різдвяний піст і на столі з'являється 12 страв для розговіння.

Період від Різдва і до Хрещення називають Святками та в нашій країні в цей час проводять народні гуляння і ворожіння, коли незаміжні дівчата намагаються передбачити свою долю.

У день 7 січня обов'язково потрібно сходити в храм, щоб помолитися. У молитвах люди просили здоров'я і допомоги у своїх починаннях. У свято заборонялася будь-яка робота, фізична праця, а також не варто займатися рукоділлям — шити, в'язати або вишивати.

Згідно з традиціями, в день Різдва було заведено пекти пироги та в середину класти монетку. Кому вона дістанеться, того чекає успіх, в тому числі й фінансовий.

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Нові гроші в Україні: чим замінюють паперові гривні

Все новости

Також у свято потрібно покликати гостей або ж самому відправитися в гості. З порожніми руками ходити не прийнято, тому потрібно взяти з собою цукерки, калачі, варення або інші їстівні подарунки.

У Різдво обов'язково потрібно запалювати свічки, які привернуть в будинок затишок, багатство і тепло. Крім того, в цей день дівчата ворожили на судженого і могли дізнатися свою долю.

У день 7 січня категорично заборонено сваритися, лаятися і з'ясовувати стосунки. Весь негатив обов'язково позначиться на вашому житті. Відмовтеся в цей день від темного одягу і ні в якому разі не одягайтеся в чорне.

Згідно з повір'ями на Різдво заборонено ходити на кладовище і молитися за померлих. Не варто багато пити алкоголю і надмірно веселитися. Краще день провести в колі сім'ї та близьких.

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 5 січня поточного року. 

Також повідомляв Новинар, що у 2022 році вводять нові вимоги до страхового стажу, хто може залишитися без пенсії.

Ще писав Новинар, що в НКРЕКП розповіли порядок і правила відключення електроенергії в Україні.