Синоптики дали прогноз на 8 січня

Вже з 8 січня по всій території країни очікуються значні морози, температура повітря знизиться аж до -10 градусів. Однак, попри чергове і різке похолодання, опадів в Україні не прогнозується, а сама погода буде ясною і сонячною, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, морозна і сонячна погода протягом усього дня буде в північних регіонах країни. Там вдень градусники опустяться до -3, а ось вночі прогнозується зниження температури повітря до -10 градусів.

Ясно, морозно і без опадів прогнозується, як у столиці, так і в центральних областях. Вдень на градусниках можна буде побачити коливання від 0 до -3 градусів, а ось вночі значно похолодає і стовпчики термометрів опустяться до -10 градусів.

Морозна, однак сонячна погода буде в цей день і в південних регіонах країни. Протягом усього дня градусники покажуть від -1 до + 3, а ось вночі температура повітря знизиться до -6 градусів.

У західних областях також ясно і з морозами 8 січня. Градусники вдень покажуть від +1 до -3, вночі ж стовпчики термометрів опустяться вже до -10 градусів. Опадів не прогнозується.

Популярні статті зараз

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

На сході України 8 січня погода буде ясною і з денною температурою повітря в -4 градуси. Вночі варто очікувати похолодання і зниження температури до -10 градусів. Опадів, як і в інших областях, також не прогнозується.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.