Свята, прикмети, заборони та іменини 8 січня 2022 року

У день 8 січня у всьому світі відзначають День обертання Землі. Саме в цей день в далекому 1851 році фізик Жан Бернар Леон Фуко всенародно продемонстрував як обертається Земля. Інформацією ділиться портал Новинар.

Православні всього світу в день 8 січня шанують особливе свято - Собор Пресвятої Богородиці. На другий день Різдва Христового християни відзначають важливе свято - Собор Пресвятої Богородиці. Також в цей день вшановують пам'ять Йосипа Обручника.

Народні прикмети 8 січня

У цей день обов'язково потрібно запросити в будинок гостей і пригостити чимось смачним. Також потрібно винести з будинку все сміття і битий посуд, щоб було щастя.

У день 8 січня категорично заборонено купувати мотузки, щоб не накликати біду і заборонено варити та пити кисіль, щоб не було небіжчика.

У цей день свої іменини відзначають Олександр, Василь, Григорій, Давид, Дмитро, Юхим, Йосип, Костянтин, Леонід, Михайло, Микола, Анфіса, Марія.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони і важливі традиції 7 січня поточного року.

Також Новинар повідомляв про свята, прикмети, традиції, обряди та іменини 6 січня 2022 року.

Ще Новинар писав про попередження астрологів в період з 7 по 15 Січня.