Синоптики дали прогноз погоди на 9 січня

По всій території країни 9 січня прогнозується мінлива погода. У деяких областях буде сухо і сонячно в цей день, а інші засипле снігом. Також є ймовірність опадів у вигляді мокрого снігу. Температура повітря в регіонах триматиметься позначки "мінус" навіть вдень, повідомляють синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, посипле сніг 9 січня в північних регіонах країни. Вдень градусники опустяться до позначки в -3, а ось вночі похолодає ще сильніше, тому стовпчики термометрів знизяться до -5 градусів.

Такою ж похмурою, морозною і сніжною буде погода 9 січня, як у столиці, так і в центральних областях України. Протягом дня градусники покажуть від -1 до +1, а ось вночі температура повітря знизиться до -5 градусів.

Мокрий сніг і "плюсова" температура вдень прогнозується в південних регіонах країни. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 4, а вночі опустяться до -3 градусів. Однак місцями, прогнозуються прояснення.

Що стосується погоди в західних областях України, то 9 січня там варто очікувати місцями похмурої та сніжної, а в деяких частинах навпаки – переважатиме ясна і морозна погода. Вдень градусники покажуть від -1 до + 1, а ось вночі похолодає, тому стовпчики термометрів опустяться до -4 градусів.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Ясною і з невеликим морозом буде погода в східних регіонах країни. Опадів теж не прогнозується. Вдень на градусниках можна буде побачити коливання від -3 до +4 градусів. А ось вночі прогнозуються морози сильніше, а саме до -8 градусів.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.