Свята, прикмети, заборони та іменини 10 січня 2022 року

В день 10 січня православні всього світу відзначають День пам'яті 20 000 мучеників, а згідно з народним календарем в цей день відзначають День домочадців або ж Різдвяний м'ясоїд. Інформацією ділиться Новинар.

Відзначається, що Різдвяний м'ясоїд не можна віднести до великих свят. У цей день в народі було прийнято на стіл ставити м'ясні страви. Предки ще на початку місяця забивали худобу і м'яса було вдосталь.

Народні прикмети 10 січня

У день 10 січня категорично було заборонено підслуховувати та підглядати, говорити неправду. Якщо ж прийдуть колядники, то їх потрібно обов'язково впустити та пригостити ласощами.

Жінкам не варто ставити опару і возитися зі здобним тестом, таким чином можна посваритися з домочадцями. Незаміжнім дівчатам в день 10 січня варто закривати двері, щоб чоловік попався не гулящим.

У день 10 січня свої іменини святкують Дорофей, Ігнатій, Симон і Петро.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що чудова пара Віктор Павлік і Кая Репяхова показали як відсвяткували Новий рік разом.

Також повідомляв Новинар, що астролог попередив, які небезпеки приготували зірки знакам Зодіаку в період з 7 по 15 Січня.

Ще писав Новинар, що в мережі з'явилися зворушливі відео з Тіною Кароль і Даном Баланом, невже зустрічали Новий рік разом?