Президент Володимир Зеленський під час промови на урочистому святкуванні Дня Незалежності згадав про перемир’я на Донбасі, анексований Крим та боротьбу з коронавірусом.

Про цю інформацію повідомляє Новинар.

Президент порівняв Україну з мамою, а українців назвав їх дітьми. Закликав не сваритись між собою.

"Кожна мама хоче, щоб її діти не сварились. Може дітям годі змагатись, хто більше і правильніше любить неньку-Україну? Нам треба згадати, що ми всі її діти" , – заявив він.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Настя Каменських втекла від Потапа до лісу і стала амазонкою

У Британії зафіксували випадки алергії на вакцину проти Covid-19

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Все новости

Зеленський задоволений, як триває перемир’я на Донбасі.

" Сьогодні 29 день поспіль у мене ранок добрий – загиблих на війні немає. 29 днів як немає бойових втрат. Як українські міста і села не ховають своїх героїв, а мами не плачуть.

У 29-й день перемир’я, у 29-ту річницю Незалежності ми просимо у Бога лише одне – щоб дні тиші стали місцями, місяці – роками, а роки століттями", – заявив Володимир Зеленський.

"Ми робимо все можливе для подолання коронавірусу в Україні, налагодили виробництво, відновлюємо лікарні, але найголовніше, що в нас є – це наші медики.

Нам треба відповідально дотримуватися заходів безпеки і тоді повідомлення від міністра охорони здоров’я буде таким же радісним, як і від начальника головного штабу: сьогодні в Україні захворіли – 0, померли – 0" , – заявив Зеленський.

Зеленський пообіцяв провести військовий парад, коли буде закінчення війни.

"Ми будуємо таку країну, яка готова дати відсіч. Не важливо, кому — агресору, вірусу чи кризі. Таку країну, де ті, хто без бою подарував частину територій, будуть свідчити, а не читати проповіді патріотизму", – заявив президент.

Він закликав брати участь у ході ветеранів, яка буде у центрі Києва.

"Ми різні, але рівні. Ми різні, але рідні. Ми говоримо різними мовами, але розуміємо один одного без слів. Наша мрія – летіти до неба, щоб нас почув Бог" , – додав він.

Зеленський вручив державні нагороди військовим, медикам та вчителям.

"Нам пощастило народитись в Україні. Ми просто все ще до кінця цього не зрозуміли. Коли почалась війна, ми подумали про армію. Коли почався вірус, помітили медиків, а загорілись пожежі – згадали про рятувальників. Давайте шукати героїв серед нас" , – заявив він.

Зазначимо, що у центрі Києва тривають офіційні святкування 29-ї річниці Незалежності  України. Урочисті заходи проходять на Софіївській площі.

Нагадаємо, що Google привітав Україну з Днем Незалежності.