Українцям назвали три важливі показники обчислення пенсій

Кожен громадянин, перед виходом на заслужений відпочинок, бажає знати, яким буде розмір його пенсійних виплат. Як стало відомо, для розрахунку пенсії важливі три показники від яких безпосередньо залежить розмір виплат майбутньому пенсіонеру. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Як стало відомо, з приходом 2022 року змінилися правила виходу на заслужений відпочинок. Для того, щоб вийти на пенсію у віці 60 років, потрібно мати за плечима не менше 29 років страхового стажу, хоча минулого року він становив 28 років. З кожним роком вимоги до страхового стажу зростають і максимальний стаж становить 35 років.

Для кожного пенсіонера розмір його пенсійних виплат буде рахуватися індивідуально. Для того, щоб розрахувати розмір своїх майбутніх пенсій, потрібно взяти три важливих показники — розмір середньої заробітної плати по країні, особиста заробітна плата пенсіонера і зароблений страховий стаж.

Відзначається, що для обчислення пенсії береться до уваги та розмір мінімальної заробітної плати по країні, хоча на формулу розрахунку пенсійних виплат він не робить ніякого впливу.

Для того, щоб розрахувати розмір пенсії, потрібно: середню заробітну плату за три минулі роки-співвідношення власної зарплати до середньої - стаж в роках-1%.

Популярні статті зараз

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Все новости

Виходячи з формули видно, що українці на заслуженому відпочинку можуть претендувати за кожен відпрацьований рік всього на 1% розрахункового заробітку. І ще одна не менш важлива умова - це страховий стаж. Громадяни, які виходитимуть на пенсію після 2027-го, повинні мати як мінімум 35 років стажу, інакше їм доведеться працювати до 63 або 65 років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським пенсіонерам у 2022 році п'ять разів перерахують пенсії.

Також повідомляв Новинар, що пенсіонерам розповіли, яким категоріям громадян вже в січні підвищать пенсії.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли, які спеціальності вже перестануть бути затребуваними в майбутньому.