Синоптики дали прогноз погоди на 13 січня

По всій території країни 13 січня прогнозується значне похолодання, проте без опадів. Стовпчики термометрів в деяких регіонах України опустяться аж до -19 вночі, вдень же при цьому температура складе -10 градусів, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, найхолодніше буде в північних областях України, оскільки там градусники й зафіксують зниження температури до -19 вночі та стабільні -10 протягом усього дня. Але, незважаючи на те, що погода буде морозною, українців все ж порадує сонячний день. Опадів, як таких, 13 січня теж не прогнозується.

Що стосується погоди в столиці, а ще в центральних областях, то там протягом дня переважатиме ясна, проте морозна погода з температурою повітря в -7 градусів, а вночі аж в -18. Теж без опадів.

Холодно, але ясно буде і в південних регіонах країни, оскільки вдень там градусники покажуть від -3 до -5, а ось вночі похолодає сильніше, тому стовпчики термометрів опустяться вже до -14 градусів.

У західних регіонах теж ясно і з морозами. Вдень на градусниках можна буде побачити зниження до -6, а ось вже вночі до -14, місцями -16 градусів. Опадів, як таких, не прогнозується.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Холодно і ясно буде 13 січня на сході України. Вдень на градусниках жителі цих областей зможуть побачити до -9 градусів, а ось вже вночі температура знизиться аж до -14. Теж без опадів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також повідомляв Новинар, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.