Фахівці розповіли, які речі в будинку ні в якому разі не можна показувати гостям

Багато з нас вірять в знаки долі, прикмети та намагаються не переходити дорогу після чорної кішки. Також вони знають, що деякі предмети в будинку можуть нести як позитивну, так і негативну енергетику. Деякі предмети можуть оберігати від невдач, але їх не можна показувати гостям. Інформаційний портал Новинар розповів, які предмети краще заховати від чужого погляду.

Експерти запевняють, що багато домашніх предметів, немов губка, можуть вбирати вашу енергію і можуть вам нашкодити, якщо виявляться не в ваших руках.

Щоб не розгубити свою удачу, в тому числі та фінансову, краще не показувати друзям, родичами або близьким людям вашу банківську картку. Дане правило поширюється і на паперові купюри. Для того, щоб поправити ваше фінансове становище краще гроші тримати в затишному місці та трохи далі від чужих очей.

Багато і не здогадуються, що кімнатні рослини є потужним оберегом, проте вони немов магнітом притягують негатив. Рослини дуже сильно реагують на сторонніх і чужих людей, що може привести до їх загибелі. Тому не варто акцентувати увагу ваших гостей на рослинах.

Також не варто на загальний огляд виставляти Ваші прикраси та вже тим більше місця в яких зберігаються всі речі. Всі прикраси, які ви носите, наповнені потужною енергетикою, яку дуже легко зруйнувати.

Популярні статті зараз

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

І ще одне, що категорично заборонено показувати гостям, рідним і близьким — це обереги в будинку, які захищають ваше житло. Якщо їх виставить на загальний огляд, то талісман в мить може перестати захищати, а низка проблем і негараздів наздожене вас.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, традиції, заборони та іменини 11 січня.

Також Новинар писав про свята, народні прикмети та іменини 10 Січня, що категорично заборонено робити в цей день.

Ще писав Новинар, що синоптики дали актуальний прогноз погоди, чим порадує погода.