Президент України Володимир Зеленський на нараді 3 серпня зажадав від уряду чіткої комунікації з народом, щоб українці розуміли умови нового адаптивного карантину, який запрацював із понеділка.

Як передає Новинар, цю інформацію повідомляють Факти ICTV.

Крім того, президент зажадав від Кабінету міністрів інформацію про економічні заходи, які спрямовані на допомогу українцям для захисту від негативного впливу епідеміологічної ситуації.

"В Україні потрібно підготувати умови для вчених, щоб у майбутньому вони мали можливість створювати ліки і вакцини", - додав Зеленський.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Для цього повинні бути вирішені питання з фінансуванням і обладнанням для українських лабораторій, сказав президент.

Зі свого боку прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на нараді, що показник захворюваності зріс до 82,8 на 100 тис. населення, заповненість ліжок на Закарпатті становить майже 69%, а в Києві, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській областях та на Буковині – більше ніж 40%.

Нагадаємо, що в Україні з 3 серпня почав діяти поділ нового карантину на чотири карантинні зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

З понеділка найнебезпечніший, червоний рівень, встановлено в Луцьку, Тернополі та в Кіцманському районі Чернівецької області.

Раніше ми повідомляли, що на думку експерта, пік коронавірусу в Україні ще не настав.