Синоптики дали прогноз погоди на 15 Січня

По всій Україні 15 Січня прогнозується похмура і сніжна погода з "мінусовою" температурою повітря, як вночі, так і протягом усього дня. Причому снігопади прогнозуються суттєві, тому снігу намете достатньо, повідомляють синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Отже, хуртовини та багато снігу випаде 15 числа в північних областях України. Протягом усього дня там прогнозується температура повітря з невеликим "плюсом", який коливатиметься з незначним "мінусом", а саме, синоптики обіцяють від +1 до -1 градусів. Вночі ж похолодає до -3.

Похмура і сніжна погода в цей день прогнозується не тільки в столиці, але і в центральних регіонах країни. Там крім достатньої кількості опадів у вигляді снігу, прогнозуються заморозки до -1 вдень і до -3 вночі. Через температурні коливання цілком вірогідні, як ожеледь, так і "каша" на дорогах.

Похмурою, погода і з невеликими опадами у вигляді снігу буде також в південних областях України. Вдень там градусники зафіксують коливання в діапазоні від +2 до +5, а вночі від + 1 до -1. На дорогах через такі температурні гойдалки буде не тільки слизько, але і сніг перетвориться в "кашу".

Снігова і похмура погода в цей день прогнозується в західних регіонах країни. Протягом дня градусники покажуть коливання від -1 і до +2, а ось вночі похолодає до -3, метами -5 градусів. Снігу випаде достатньо, тому через температурні коливання на дорогах може з'явитися, як ожеледиця, так і "каша".

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Засмагати можна буде з червня: синоптики прогнозують фантастичне літо 2022

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Все новости

Такою ж сніжною і похмурою, погода буде і в східних областях. Вдень там прогнозується від 0 до + 2, а вночі до -3 градусів морозу. Дороги теж перетворяться через температурні коливання і підталий сніг в "кашу" або ожеледицю.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.