Свята, прикмети, заборони та іменини 15 січня поточного року

В день 15 січня у всьому світі відзначають День Вікіпедії, День капелюха або День головного убору, а також День міжнародного визнання відзначає Хорватія. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу 15 січня вшановують пам'ять святого Римського єпископа Сильвестра. У народі це свято називали Куряче свято. Згідно з народним повір'ям 15 січня семирічний півень чорного забарвлення відкладає яйце на гної, а вже 4 червня з цього яйця з'являється на світ цар змій Василіск.

Тому саме в цей день предки намагалися захистити курник і обкурювали його. Також в цей день в народі було заведено заговорювати людей, які страждали лихоманкою. Крім того, люди молилися святому про позбавлення від хвороб ніг.

Народні прикмети 15 Січня

У день 15 січня було категорично заборонено їсти м'ясо, особливо птиці, тоді можна позбутися щастя. Заборонено лаятися, скандалити та лаятися в цей день. Заборонено вести судові тяжби та розгляди. Не варто стригти волосся, тоді вони будуть дуже погано рости.

У день 15 Січня свої іменини відзначають Василь, Серафим, Сильвестр, Іуліанія (Юліана, Юляна, Уляна).

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що астрологи попередили про небезпеки, які підстерігають знаки Зодіаку в період з 7 по 15 Січня.

Також Новинар повідомляв про свята, прикмети, заборони та іменини 12 січня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Ще писав Новинар, що астрологи назвали три зодіакальних знаки, яких чекає доленосна зустріч і любов в 2022 році.