Фахівці дали прогноз поширення коронавірусної інфекції та коли очікувати чергову хвилю захворювання

Експерти оприлюднили прогноз розвитку епідемії коронавірусної інфекції в період з 12 по 20 січня поточного року. Розробкою займалася робоча група з математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією. Інформація була розміщена на сторінці Національної академії наук у соціальній мережі Facebook.

В Академії повідомляють, що в Україні починається чергова хвиля захворюваності. Про це свідчить динаміка кількості нових випадків і позитивних результатів ПЛР тестів. Кількість позитивних тестів зросла майже на 40%. Разом з тим зростають і обсяги тестування на позитивність тестів.

Україна йде по п'ятах країн Східної Європи, але з невеликою затримкою в часі. З огляду на те, що старт нової хвилі припав на святковий період, це призводить до аномальних даних і дуже складно передбачити реальну швидкість поширення епідемії. Новий вірус може поширитися набагато швидше.

Середня кількість нових випадків захворюваності становить 4 540 осіб на день, а середня кількість смертей становить 158 осіб. Якщо вірити прогнозам кількість хворих буде рости та досягне 6 202, 4 795 (Prophet) протягом тижня 12-18 січня і 7 072 (SEIR_U), 4 735(Prophet) в період з 19 по 25 січня.

За останні 3-5 днів серед хворих зросла частина повнолітньої молоді, віком до 35 років і вони частіше стали потрапляти на лікарняні ліжка.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Все новости

Фахівці досі закликають вакцинуватися, адже вакцина дає високий захист проти госпіталізації, рівень якої не знизився на тлі поширення штаму "Омікрон".

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні, як і в інших країнах, мають намір скоротити термін дії covid-сертифікатів.

Також повідомляв Новинар, що у зв'язку зі стрімким зростанням цін в Україні можуть з'явитися "продуктові картки".

Ще писав Новинар, що громадянам почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію після бустерної дози препарату.