Синоптики дали прогноз погоди на 16 січня

По всій території України 16 січня прогнозується сонячна погода з невеликими морозами вдень. Крім того, в деяких регіонах країни в цей день синоптики прогнозують навіть до +4 вдень, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Отже, ясно, але холодно 16 січня буде в північних областях України. Там протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в діапазоні від 0 до -2 градусів. Вночі ж прогнозується зниження температури повітря до -7 градусів. Опадів, як таких, не прогнозується.

Ясною і з невеликими морозами погода буде, як в центральних регіонах країни, так і в столиці. Вдень там на градусниках можна буде побачити коливання від 0 і до +2, а місцями до -2 градусів. Теж без опадів.

Найтепліше прогнозується 16 січня в південних областях України, оскільки вдень градусники там покажуть від +1 до +4, а ось вже вночі зафіксують зниження температури повітря до -4 градусів. Опадів не прогнозується.

Ясною і з невеликими морозами погода 16 січня буде і в західних регіонах країни. Вдень там на градусниках можна буде побачити коливання від -1 до +4 градусів, а ось вночі стовпчики термометрів опустяться до -6, місцями -8 градусів. Без опадів.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Все новости

Також ясною, погода буде і в східних областях України. Вдень градусники покажуть від -1 до -3, а ось вночі стовпчики термометрів опустяться до -6. Опадів у цей день не прогнозується.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.