Анастасія Лугова, яка пережила напад у потязі Маріуполь-Київ, впевнена, що насильник діяв за відпрацьованою схемою. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Я тільки вчора зрозуміла, що це вже була налагоджена відпрацьована система. Він б'є дівчину з самого початку, тим самим залякує. Вона погоджується на все, аби тільки не бив. Далі звучать фрази: «будь мудра, інакше зроблю гірше». Дівчина робить все, боячись болю. Мразота знущається, як хоче, б'є сильніше, адже тільки від цього ерекція і задоволення. А по приїзду до Києва залишає напівживу і чи мертву в купе, можна прикрити - ніби спить. Сам - просто виходить. А жертву виявлять, коли всі вийдуть. І навіть не зрозуміють хто це зробив. Адже мразота їхав без квитка. Він залишиться без покарання і буде чекати наступної нічної поїздки", - зазначила Анастасія.

Скріншот: facebook.com/anastaisha.lygova
Скріншот: facebook.com/anastaisha.lygova

Раніше Анастасія Лугова також написала, що вважає правильним віддати напад максимальному розголосу: "Я впевнена, що у нападника я була не першою жертвою. Але завдяки моєму немовчанню наступних жертв у нього не буде!!!", - впевнена постраждала.

Нагадаємо, вночі в купе, де жінка перебувала одна з дитиною, увірвався чоловік, почав її бити і намагатися зґвалтувати. Він також намагався вдарити дитину. Нападник виявився тричі судимим. По прибуттю до Києва його заарештували, йому загрожує до 7 років.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Тарас Цимбалюк раптово постарів: "На Джонні Деппа схожий"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Клопотенко пояснив, як перейти на українську: шість дієвих порад від відомого кулінара

Все новости

"Найголовнішим було для мене: вивести (я не знаю, як його називати, для мене це не людина, а істота) вивести його з купе, де був син. Коли він завів мене у своє купе, побачивши ніж, я зрозуміла, що не вийду звідси, а після того він уб'є сина, щоб не плакав. Але син мене врятував! Він став плакати і кликати мене. Ця істота не хотіла мене відпускати, говорив, що «зараз все зробимо і підеш». Але я пішла на хитрість, переконавши його, що дитина зараз всіх розбудить і нічого не вийде тоді зробити. Він мене відпустив, але сказав "повернися, інакше я тебе знайду", - написала вона.

День #3 Ко мне до сих пор не дошло, что финал мог быть другим... Мне так многие, пишут, говорят, что я выбрала...

Geplaatst door Anastaisha Lygova op Zondag 2 augustus 2020