Компанія "Нова пошта" запустила послугу для здійснення безпечних онлайн-угод між продавцями і покупцями – "Сейф-сервіс". Сервіс дає додаткові гарантії при здійсненні покупок, якщо оплата передбачає перерахування з карти на карту. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Очікується, що новий сервіс допоможе захистити від шахраїв як відправника, так і одержувача. Сервіс дає додаткові гарантії при здійсненні покупок, якщо оплата передбачає перерахування з карти на карту. 

Нова пошта
Нова пошта

При використанні "Сейф-сервіс", угода здійснюється через мобільний додаток або бізнес-кабінет сайту «Нової пошти». Потрібна сума для оплати товару не йде відразу на рахунок продавця, а резервується. Тільки після цього продавець відправляє посилку. Як тільки покупець її оглянув і забрав, кошти перераховуються продавцю на карту. 

Якщо покупка не підійшла - вона повертається назад до продавця, а гроші за товар повертаються покупцеві. Таким чином покупець має можливість оглянути посилку перед покупкою, уникає ризиків з передоплатою за товар на карту невідомим продавцям і отримує додатковий захист від шахраїв. А продавець може сміливо відправляти посилку і бути впевненим, що отримає гроші, а в разі її повернення - йому не доведеться оплачувати доставку.

При цьому дані платіжних карт для обох сторін залишаються конфіденційними. Посилка, оформлена з «Сейф-сервісом», може перебувати у відділенні 5 днів, потім її автоматично повернуть відправнику. Сервіс для продавців - безкоштовний, а покупець оплачує комісію за грошовий переказ в розмірі 10 гривень в тестовий період (до 12 жовтня), незалежно від вартості товару, і доставку. 

Нова пошта
Нова пошта

Популярні статті зараз

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Син Байдена потрапив у секс-скандал через адвоката Трампа: "Виявили численні фото..."

Все новости

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"