Російська окупаційна влада Севастополя планує побудувати ділянку дороги між Античним проспектом і вулицею Корчагіна, який знаходиться поблизу заповідника «Херсонес Таврійський».

Як передає Новинар, про це повідомив директор департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури окупованого Севастополя Сергій Румянцев.

Він зазначив, що найближчим часом розпочнуться роботи з проєктування.

«Дані дві ділянки передані Херсонесу, там знаходяться об’єкти культурної спадщини – садиба та антична дорога. Паралельно даній ділянці йде проектування будівництва двосмугової автомобільної дороги – проспект Античний, яка пройде близько до об’єктів, внесених до списку ЮНЕСКО. В рамках будівництва буде реалізована розв’язка до перетину з дорогою на вулиці Павла Корчагіна, облаштування тротуарів та пішохідних зон» , – заявив Румянцев.

Призначений Кремлем «голова» Севастополя Михайло Развожаєв зазначив, що необхідно спочатку встановити кордони пам’ятника, а потім починати проєктування.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Похолодання та дощі: в яких областях готувати парасольки, прогноз погоди на 23 вересня

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Наприкінці вересня ЮНЕСКО оприлюднила нову доповідь генерального директора організації щодо ситуації в анексованому Росією Криму в сферах освіти, науки, культури, поширення інформації та функціонування ЗМІ.

Як повідомило МЗС України, у документі констатується подальше погіршення ситуації на півострові у всіх сферах компетенції ЮНЕСКО.

Після анексії Криму Росія взяла під свою юрисдикцію всі об’єкти культурного й історичного значення, розташовані на півострові.

Зазначимо, що Київ наполягає на приналежності пам’яток українського народу і просить взяти їх під захист ЮНЕСКО.