НАК «Нафтогаз України» збільшив вартість газу для населення на вересень за тарифом «місячний» до 4,73 гривні (з ПДВ, але без доставки). В рамках річного тарифу з 1 по 15 вересня ціна залишиться на рівні 4,73 грн/куб.м, з 16 по 30 вересня – збільшиться до 5,24 грн/куб.

Про це повідомляється на сайті компанії. 

«Зростання цін обумовлене підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно проходить напередодні опалювального сезону. Разом з тим, в цьому році збільшення цін є відносно помірним, з огляду на великі запаси газу в українських підземних сховищах газу» – наголосили в компанії.

Транзит газу
Транзит газу

Таким чином, у порівнянні із серпнем, ціна на газ для споживачів у другій половині вересня зросте на 45%. На початку цього місяця один кубічний метр газу коштував 2,67 грн.  У Нафтогазі кажуть, що застрахуватися від зростання цін на газ, зокрема під час опалювального сезону допоможе тариф «Річний».

Популярні статті зараз

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Від 1 до 3 грн: "ПриватБанк" пояснив нарахування відсотків при оплаті "комуналки"

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Цей тариф фіксує ціну газу на 12 місяців і платити за нього потрібно рівними частинами упродовж року. Підключення до тарифу відбувається з 1 числа місяця, наступного за місяцем подачі заявки про підключення. Якщо клієнт використає розрахунковий об’єм газу швидше, ніж за 12 місяців, він оплачуватиме додатковий об’єм споживання за розцінками по тарифу «Річний». Якщо клієнт не використає розрахунковий об’єм газу за 12 місяців, гроші за невикористаний газ будуть повернуті на його абонентський рахунок.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"