У річницю Іловайської трагедії президент Володимир Зеленський вшанував пам’ять воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як передає Новинар, про це повідомляє офіційний сайт глави держави 29 серпня.

Володимир Зеленський під час заходів до Дня пам’яті захисників України та 6-ї річниці Іловайської трагедії заявив, що влада має робити все, щоб Іловайськ не забули, а винуватці понесли покарання.

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Салат з корейською морквою і копченою куркою: швидкий рецепт на святковий стіл

Мендель похвалилася селфі на фоні Зеленського і Бориса Джонсона: "Перед підписанням..."

Все новости

"Навряд чи ми можемо сподіватися, що така рана на тілі історії України та в серці батьків усіх загиблих коли-небудь затягнеться.

І українська влада повинна робити все, щоб кожне ім’я не було забуте. І щоб щороку розповідали не тільки дітям загиблих та батькам, які втратили своїх дітей, а щоб розповідали про це всім: що такі трагедії в країні були, такі герої в Україні були і є, які віддають своє життя. Наш головний обов’язок – нести крізь історію України історію наших героїв" , – заявив глава держави.

Президент наголосив, що правоохоронні органи повинні закінчити розслідування обставин, які спричинили Іловайську трагедію, а винні мають понести відповідальність.

"Незважаючи на те, що минув час, ми не повинні забувати всіх тих, через кого загинули наші хлопці в Іловайському котлі. І правоохоронні органи, якою б гіркою правда не була, повинні показати результат" , – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що 29 серпня 2014 року під Іловайськом загинуло 366 українських бійців, із них 166 зі Збройних сил, інші – з добровольчих батальйонів.

З урахуванням зниклих безвісти ця цифра може бути більшою. До цього часу вважаються зниклими безвісти під час виходу з Іловайська 22 військових (сюди ж входять й ідентифіковані військові, чиї рідні відмовляються вірити у їхню смерть та визнавати дані ДНК-експертизи).

Також нагадаємо, що Зеленський назвав свої досягнення як Верховного головнокомандувача.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський створить переговорний майданчик щодо повернення Криму.