Якщо влада в Україні не вживе необхідних заходів, то через три роки український виробник, переробник крупи гречаної, швидше за все, зникне. Такий невтішний прогноз озвучують у коментарях для AgroPolit внутрішні виробники гречаної крупи.

Виробники переконані, що захистити галузь від знищення може створення рівних умов для виробників України та Казахстану. 

Гречка, фото: pixabay.com
Гречка, фото: pixabay.com

"Я думаю, якщо влада не вживатиме заходів, то через 3 роки український виробник зникне. Ми вже самі замислювалися буквально рік тому, щоб закрити або тимчасово зупинити виробництво, а потім взагалі демонтувати. Не хочеться цього робити, бо на підприємстві працює близько 285 осіб, у гречаному напрямі залучена 1/5 частина. Всі вони зараз отримують хорошу заробітну плату, годують свої родини, а завод є бюджетоутворювальним підприємством у районі, де проживає близько 16 тис. населення", – розповідає генеральний директор ТОВ "Олімп" Анатолій Власенко.

Слід зауважити, що з початку серпня в Україні різко виросли ціни на помідори. Причина зростання цін на овочі полягає у погіршенні темпів збору у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Наприкінці літа в Україні почали дорожчати ґрунтові овочі. Після істотного зростання цін на огірки ця тенденція торкнулася і ринку білокачанної капусти. Овоч при цьому все ще коштує дешевше, ніж минулого року. 

Крупи, фото: pixabay.com
Крупи, фото: pixabay.com

Раніше ми повідомляли, що Україна закриє кордон для іноземців на день раніше: кого пропускатимуть

Популярні статті зараз

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Нагадаємо також, Івано-Франківськ та Чернівці потрапили у "червону" зону: нове епідемічне зонування з 31 серпня