Міськрада Івано-Франківська звернулися до президента Володимира Зеленського і попросили скасувати рішення про внесення міста у червону зону карантину.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє galka.if.ua.

Зазначається, що депутати зібрались 31 серпня на позачергову сесію.

У зверненні говориться, що рішення уряду створило напругу серед мешканців, воно порушує конституційні права місцевих жителів.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Постаріла Даша Астаф'єва показала самотність і страх в очах: "Неприємно ..."

Швидкий салат "Жовта кульбаба": рецепт яскравої страви на святковий стіл

Пенсії в Україні нараховуватимуть по-іншому: змінився показник для обчислення виплат

Все новости

"Показник заповненості ліжко-місць у лікарнях міста не може бути об’єктивним. Адже лікарні обласного центру приймають людей і з району, і навіть з інших областей.

Ми, депутати, просимо у найкоротший термін скасувати рішення ТЕБ і НС про внесення Івано-Франківська у червону зону" , – йдеться в заяві.

Депутати вважають, що це рішення порушує конституційні права франківців. Також вони просять переглянути методику встановлення карантину.

"Це несправедливо. За таким поділом Коломия, Калуш, Івано-Франківськ завжди будуть у червоній зоні, бо у нас завжди буде лікуватися велика кількість людей" , – сказав він.

Нагадаємо, що учні з червоної зони карантину не зможуть ходити у школу та мають вчитись у віддаленому режимі.

Водночас у  Івано-Франківську учні ходитимуть до школи незалежно від рішення уряду. Про це заявив мер міста Руслан Марцінків. Уряд змінює умови щодня, а вони хочуть створити усі умови  та розпочати повноцінне життя з 1 вересня.

Раніше ми повідомляли, що в Івано-Франківській області виявили спалах африканської чуми свиней.