Національна поліція заявляє, що в Луганській області працівник відділу Міністерства у справах ветеранів через посередника вимагав 360 тисяч гривень «винагороди» від колишнього військовослужбовця за оформлення й отримання одноразової виплати за бойові поранення.

Як передає Новинар, цю інформацію повідомляє Національна поліція.

«Зловмисники налагодили корупційну схему оформлення й отримання учасниками АТО/ООС соціальних виплат. За певну суму неправомірної вигоди співробітник відомства обіцяв вплинути на уповноважених осіб, до компетенції яких входить вирішення цього питання. У ході слідства правоохоронці встановили, що за отримання одноразової виплати за бойові поранення колишній військовослужбовець повинен був надати «винагороду» у понад 360 тисяч гривень. Вказана сума складалася з неправомірної вигоди – 4 500 доларів США – та з 50% від суми соціальної виплати – 240 тисяч гривень» , – йдеться в повідомленні.

У поліції додали, що обом згаданим особам – працівникові відділу міністерства і посереднику – оголосили підозри, вирішують питання про обрання запобіжних заходів.

https://www.facebook.com/UA.National.Police/posts/2634630823458382

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

"Віталька" Гарік Бірча роздягнувся, запевняючи, що він - шейх

"За відсутність маски на вулиці виписувати штраф не будуть": Малюська пояснив нову ситему штрафів

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Нагадаємо, що у РНБО прозвітували про тиждень перемир'я на Донбасі.

Також, ми повідомляли, що на Донбасі три обстріли за добу, бойових втрат немає.