Міжнародна слідча група оприлюднила перехоплені переговори у справі про катастрофу Boеing-777  рейсу MH17.

Як повідомляє Новинар, у цих переговорах фігурує підконтрольний Росії так званий голова Криму Сергій Аксьонов. Це стало зрозуміло з розмови, яку оприлюднили слідчі.

Зокрема, коли у липні 2014 року українські військові відвоювали Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, на допомогу бойовикам "ДНР" з анексованого на той час Криму направили підкріплення.

А допоміг у цьому Сергій Аксьонов, який затвердив похід кримського загону на Донбас з директором ФСБ Росії Олександром Бортниковим.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

Ще одні записи свідчать, що в середині квітня 2014 року загін Гіркіна вийшов з Криму і вирушив на Донбас. Бойовики захопили Слов’янськ, але бої з українськими військовими за місто тривали більше двох місяців.

Саме у цей час Гіркин попросив про допомогу в Аксьонова через його помічника.

"Мене ось Сергій привіз, сказав, що ви хочете вийти на зв’язок, якусь інформацію дати". 

Відомо, що Ігор Гіркін розмовляв з одним з підлеглих Аксьонова і 8 червня 2014 року. У цій розмові він просив військової підтримки з боку Росії, зокрема, хорошу зенітну систему з підготовленим персоналом.

Зазначимо, що після оприлюднення цих записів у Міжнародній слідчій групі констатували, що це є ще одним доказом того, що Росія постачала свою зброю і військових на Донбас.