Відтепер потяги Укрзалізниці зупинятимуться у червоних зонах. Однак лише для того, щоб висадити пасажирів. Зайти на "червоних" зупинках у потяг люди не зможуть. Таке рішення було прийняте після бунту пасажирів на станції у Тернополі. Міністерство інфраструктури вирішило дозволити зупинку потягів Укрзалізниці у червоних зонах.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі Громадського радіо.

За словами Криклія, відомство вже направило відповідну пропозицію до Кабміну. Чиновник сподівається, що її ухвалять під час наступного засідання. Однак, він наголосив, якщо людина виходить з потяга у червоній зоні, назад її уже не впустять. Приймати нових пасажирів на території червоних зон працівникам Укрзалізниці також заборонено.

Популярні статті зараз

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Укрзалізниця закрила продаж квитків в Луцьк і Тернопіль
Укрзалізниця закрила продаж квитків в Луцьк і Тернопіль

У червоній зоні станом на 4 серпня перебувають:

  • Луцьк;
  • Тернопіль;
  • Кіцманський район (Чернівецька область).

У ніч на 3 серпня тернополяни влаштували "бунт" через відмову машиніста зупинитися на станції Тернопіль. Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що у потязі перебували 85 осіб. Усі вони поверталися з відпочинку на Херсонщині. Тернополяни придбали квитки на потяг до того, як їхнє місто увійшло до червоної зони. Про те, що зупинки у Тернополі не буде, люди дізналися ще на станції у Херсоні.

Своєю чергою провідники запропонували дві зупинки: о 1-й ночі в Хмельницькому або о 4-й ранку у Львові. Тільки після бунту начальник потяга погодився зробити коротку зупинку у Тернополі, щоб люди могли вийти. Пасажири обурені такими діями УЗ, вони заявили, що їх "як злочинців етапують заблокованими в потязі без права і можливості дістатися до рідного міста".