В аеропорту "Бориспіль" дівчина намагалася дати хабар начальнику прикордонного контролю, щоб в Україну пропустили громадянина Ірану.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

"Учора ввечері до прикордонників звернулася наша краянка, яка забажала спілкуватися лише з керівництвом ОКПП «Київ» через невідкладне особисте питання. Під час бесіди начальника відділу прикордонного контролю штабу ОКПП «Київ» з жінкою, остання запропонувала 400 доларів США за пропуск в Україну її знайомого, громадянина Ірану. Гроші українка поклала у папку серед інших своїх документів.", - йдеться в повідомленні.

Хабар у "Борисполі", фото: dpsu.gov.ua
Хабар у "Борисполі", фото: dpsu.gov.ua

Повідомляється, що під час бесіди начальника відділу прикордонного контролю штабу ОКПП "Київ" з жінкою, остання запропонувала 400 доларів США за пропуск в Україну її знайомого, громадянина Ірану.

Популярні статті зараз

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Клопотенко пояснив, як перейти на українську: шість дієвих порад від відомого кулінара

Все новости

"Коли спільна міжвідомча група з офіцерів Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Центр» Держприкордонслужби, слідчих відділення поліції в аеропорту «Бориспіль» Бориспільського ВП ГУНП в Київській обл. під процесуальним керівництвом Бориспільської місцевої прокуратури документувала факт давання хабаря, жінка зрозуміла – її діяння призвели до кримінальної відповідальності – тому вона спробувала силою забрати в правоохоронців свої документи та хабар відповідно.", - повідомили в ДПСУ.

Правопорушницю передали компетентним правоохоронним органам, а громадянина Ірану сьогодні відправлено зворотним рейсом до Стамбула.