Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю виступило проти традиційного паломництва хасидів до Умані для святкування юдейського свята Рош Га-Шана через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Наша професійна позиція полягає в тому, що захід не слід дозволяти через зібрання 30 тисяч людей. Єдиний спосіб зупинити це — українські органи влади мають вжити належних заходів", — заявив директор департаменту з міжнародних відносин МОЗ Ізраїлю Ашер Шальмон.

10 липня на міжвідомчій нараді в МЗС дійшли висновку, що цього року прибуття десятків тисяч паломників-хасидів до Умані не можна допустити через пандемію коронавірусу.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Алла Мазур розповіла, чим ледь не обернувся для неї Новий рік: "Вселенська драма"

Вчені назвали головну небезпеку мутованого Covid-19: "Викличе дуже погану хвилю"

Оля Полякова з зухвалими стрілками начепила морквяні локони

Все новости

Учасники наради звернулися до уряду з проханням доручити держкомісії з ТЕБ і НС розглянути питання "посилення обмежень на проведення масових релігійних заходів". Зокрема йшлося про введення відповідних обмежень на законодавчому рівні на в'їзд іноземців в Україну.

Рош ха-Шана — Новий рік за іудейським календарем, який святкують два дні поспіль у місяці тішрі за єврейським календарем, що припадає на вересень-жовтень, під час фази молодого Місяця. Представники однієї з течій іудаїзму, а саме брацлавські хасиди, здійснюють паломництво до Умані, бо в місті знаходиться могила засновника цієї течії — рабина Нахмана з Брацлава.