Президент Володимир Зеленський пообіцяв назвати власників затонулого біля пляжу в Одесі танкера Delfi, і до якої політичної партії вони мають відношення, після проведення місцевих виборів.

Як передає Новинар, про це Зеленський розповів під час своєї поїздки в Одесу.

"Десять місяців власники не давали державі жодної можливості, щоб ми займалися цими роботами. Місцева влада нічого не могла зробити.

Ми з ними поговорили, я вважаю, що вони злочинці, тому що вони сказали неправду і мені особисто. Вони нас попросили дати місяць і сказали, що знайдуть компанію, яка забере з пляжу цей танкер" , - зазначив президент.

Популярні статті зараз

Маша Єфросиніна згадала бурхливу молодість з Притулою і Педаном: "Вставили в вухо якусь штуку"

Путін готує відставку через хворобу Паркінсона - The Sun

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Хасиди пішли з українського кордону: залишили по собі гори сміття

Все новости

За словами голови держави, бенефіціарів вже знайшли, але поки не будуть казати назву політичної партії.

"Ми почекаємо закінчення місцевих виборів, а потім розповімо вам, хто бенефіціари цього “західного”, “сучасного” танкера" , – наголосив Зеленський.

Зазначимо, що 21 липня Адміністрація морських портів України разом з Міністерством інфраструктури вперше долучились до процесу підйому і видалення затонулого танкера з акваторії Одеського морського порту.

Весь процес зайняв 50 днів, а безпосередньо робіт – 30 днів.

Вранці 10 вересня з пляжу в Одесі прибрали танкер Delfi, який восени 2019 року сів на мілину в Чорному морі. Спроби порятунку танкера Delfi тривали майже рік.

Нагадаємо, що гуморист Філімонов балотується на пост мера Одеси.