Олександр Лукашенко доручив уряду домовитися з Києвом про зелений коридор для хасидів, які застрягли на білорусько-українському кордоні.

Як передає Новинар, про це повідомила прес-секретар президента Білорусі Наталя Ейсмонт.

Водночас, за її словами, вони готові взяти на себе організаційні питання – автобуси, на яких паломників доставлять в Умань для святкування іудейського нового року Рош га-Шана на могилі цадика Нахмана, і назад, а потім в аеропорт для відправлення додому.

"Всі ці функції наша країна готова взяти на себе і, звичайно, організувати процес максимально безпечно, зокрема для того, щоб на ситуацію із захворюваністю на Covid-19 це ніяк не вплинуло" , – сказала Наталя Ейсмонт.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Масштабний концерт Лепса приніс коронавірус в "ДНР": "Люди вмирають"

Все новости

Нагадаємо, що сотні паломників-хасидів намагаються потрапити на територію України через кордон з Білоруссю, незважаючи на обмеження, введені для іноземців до 28 вересня. Станом на минулу добу, 15 вересня, блокування кордону триває.

Зазначимо, щороку хасиди прибувають в Україну для святкування нового року Рош га-Шана на могилі цадика Нахмана в Умані

Раніше ми повідомляли, що 9 вересня група хасидів-паломників влаштувала погром біля могили цадика Нахмана. У мережі з’явилося відео, де чоловіки трощать огорожу, призначену для почергового проходу до хасидської святині.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження, а заступник міністра МВС Антон Геращенко повідомив про негайну депортацію двох головних учасників погрому.

Також нагадаємо, що в Умані для хворих на коронавірус хасидів розгорнули госпіталь.