Актора Михайла Єфремова 5 серпня привезли в будівлю Пресненського суду. Засідання почалося о 10.00 по Москві. Справу актора розглядає суддя Олена Абрамова. Про це повідомляється у місцвій пресі. 

Що цікаво, актор відкрито користується мобільним телефоном, попри те, що це суворо заборонено Умовами домашнього арешту. Раніше адвокат артиста просив перенести слухання через погане самопочуття свого підопічного. Правозахисник стверджував, що Єфремов не пам'ятає подій страшної ДТП, та й взагалі став скаржитися на провали в пам'яті.

Михайло Єфремов у суді
Михайло Єфремов у суді

Після аварії Єфремов вибачився перед родичами загиблого Сергія Захарова, однак згодом свідчення артиста змінилися. Його адвокат Ельман Пашаєв спочатку заявляв, що Михайло Єфремов відмовляється визнати провину, а тепер, що актор втратив пам'ять.

Популярні статті зараз

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

"Віталька" Гарік Бірча роздягнувся, запевняючи, що він - шейх

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Слід нагадати, ввечері 8 червня на Смоленській площі сталася ДТП за участю Михайла Єфремова. Його позашляховик вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся з фургоном Сергія Захарова, якого госпіталізували в НДІ ім. Скліфосовського з множинними травмами. Але множинні травми не залишили жодних шансів водієві фургона - він помер у лікарні. 

Михайло Єфремов у суді
Михайло Єфремов у суді

Михайло Єфремов у суді
Михайло Єфремов у суді