США в односторонньому порядку відновили всі санкції ООН проти Ірану, попри протидію інших учасників Ради безпеки організації.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомив держсекретар США Майк Помпео 19 вересня.

«США очікують, що всі члени ООН в повному обсязі виконуватимуть свої зобов’язання та імплементують ці заходи», – заявив держсекретар Помпео.

Він додав, що в найближчі дні США оголосять про низку додаткових заходів щодо посилення виконання санкцій ООН і «притягнення порушників до відповідальності».

Популярні статті зараз

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Заворотнюк-молодша стягнула свої принади в корсеті і показала красиві вигини

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Все новости

Зазначимо, що у відповідь на цей крок 20 вересня Іран закликав міжнародну спільноту об’єднатися проти «необдуманих дій» Вашингтона.

«Ми очікуємо, що міжнародне співтовариство і всі країни світу виступлять проти цих нерозважливих дій режиму в Білому домі», – заявив у Тегерані офіційний представник Міністерства закордонних справ Іранц Саїд Хатібзаде.

Китай і Росія, які мають право вето в Раді безпеки ООН, виступили проти спроб США повернути міжнародні санкції, а це, зокрема, збройне ембарго, заборона на збагачення урану, розробку і випробування балістичних ракет, а також на передачу Тегерану ядерних і ракетних технологій.

Цей крок США є черговим витком напруженості у відносинах з Іраном із одного боку, та іншими державами-підписантами ядерної угоди 2015 року, – з іншого.

Нагадаємо, що президент Дональд Трамп вийшов з ядерної угоди у 2018 році і знову ввів санкції США щодо Ірану. Великобританія, Франція і Німеччина заявили в листі до Ради безпеки ООН, що зберігають «прихильність» ядерній угоді.

Раніше ми повідомляли, що Іран засуджує угоду Бахрейну. Бахрейн став другою за останні 30 днів арабською країною, яка погодилася нормалізувати відносини з Ізраїлем.

Також нагадаємо, що Кіпр знову блокував санкції Євросоюзу проти Білорусі.