Окружний суд Сан-Франциско засудив колишнього інженера компанії Waymo, що належить Google, Ентоні Левандовскі до 18 місяців в’язниці за крадіжку технологій безпілотних авто.

Про це повідомив суддя Альсуп, передає TechCrunch.

Левандовскі працював в Google з 2009 по 2016 рік і займався розробкою технологій для безпілотників. Згідно з даними слідства, перед звільненням з Waymo у 2017 році він завантажив на ноутбук понад 14 тисяч файлів даних. У них увійшли і розробки технологій автомобілів, якими керують ШІ. За допомогою викраденої інформації інженер заснував стартап Otto, який відразу придбав Uber за $680 млн.

Google, фото: pixabay.com
Google, фото: pixabay.com

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Володимир Дантес зізнався в мізерній фантазії, цікаво, що думає Надя Дорофєєва

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Незабаром Waymo, дочірня компанія Google, звинуватила Uber в крадіжці технологій, і тоді з'ясувалося, що перед звільненням Левандовскі скопіював дані про безпілотники, над якими працювала Google.

За рішенням суду Левандовскі винен Google $179 млн, а Uber передала їй 0,34% акцій на суму $245 млн. Прокуратура США просила 27 місяців для Левандовскі, але суд скоротив цей термін до 18 місяців.

Інженер визнав себе винним у крадіжці комерційної таємниці, і буде утримуватися під вартою, коли ослабне пандемія COVID-19. Левандовскі просив про помилування, однак суддя наполягала, що інша міра покарання «дасть зелене світло» аналогічним злочинам.