В Росії стурбовані відновленням військових дій між Вірменією і Азербайджаном і в разі потреби Володимир Путін проведе телефонну розмову з керівництвом Азербайджану.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє російське видання ТАСС , з посиланням на заяву прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

"Вчора, на жаль, день був затьмарений надзвичайним загостренням ситуації на лінії зіткнення в зоні Нагірного Карабаху. Це, звичайно ж, є... причиною серйозного занепокоєння...

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Пишні коржі на кефірі з начинкою: простий рецепт, з яким забудете про звичайний хліб

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Комік Дядя Жора розповів про життя після інсульту: "Живемо один раз"

Все новости

Вважаємо, що бойові дії повинні бути припинені і конфлікт повинен перейти в політико-дипломатичне русло...

На даний момент ми закликаємо всі сторони, перш за все, сторони конфлікту до максимальної стриманості, до відмови від військових методів ведення справ і також до відмови від будь-яких кроків, які можуть спровокувати подальше небажане загострення ситуації, яка і без того перебуває на стадії по суті військового зіткнення", - заявляє Пєсков.

Згідно з його словами, з перших годин поновлення воєнних дій міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров був в контакті з колегами з Вірменії та Азербайджану.

Пєсков додав, що президент Росії Володимир Путін в разі потреби проведе телефонну розмову з керівництвом Азербайджану.

Нагадаємо, що Азербайджан і Вірменія поновили бойові дії.

Раніше ми повідомляли, що Азербайджанські збройні сили розпочали наступ у напрямку Нагірного Карабаху. Внаслідок чого, Вірменія оголосила воєнний стан і загальну мобілізацію.

Також нагадаємо, що Азербайджан і Вірменія оприлюднили дані про втрати внаслідок бойових дій у Нагірному Карабаху.