Президент США Дональд Трамп заплатив лише 750 доларів федерального податку на прибуток у 2016 році, коли він переміг на президентських виборах.

Як передає Новинар, про це пише видання The News York Times у звіті про розслідування, опублікованому 27 вересня.

За цими даними, таку ж суму Трамп заплатив у 2017 році, і не сплачував цей податок 10 з попередніх 15 років.

На пресконференції, яка відбулася після того, як газета опублікувала свій звіт, Трамп відкинув звинувачення як «фейкові новини».

Популярні статті зараз

Головна "Холостячка" Ксенія Мішина засумувала перед фіналом

У світі встановлено рекорд по смертності і захворюваності на Covid-19: ситуація по країнах

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Він не уточнив, скільки саме заплатив податків, натомість повторивши аргументи, які вже наводив раніше що він не може розкрити інформацію, оскільки його податкові декларації перевіряються Службою внутрішніх доходів (IRS), податковою службою США. При цьому він обіцяє оприлюднити декларації після завершення аудиту.

Адвокат «Trump Organization» Алан Гартен заявив The News York Times, що «більшість, якщо не всі факти, здаються неточними». Він стверджує, що Трамп "сплатив федеральному уряду десятки мільйонів доларів особистих податків, зокрема заплатив мільйони податків з моменту оголошення своєї кандидатури в 2015 році".

Зазначається, що Дональд Трамп, єдиний президент США сучасності, який не оприлюднив інформацію про свої податки, та у суді боровся з тими, хто намагався отримати доступ до неї.

Також, видання The News York Times зазначає, що отримало дані про податкові декларації Трампа за приблизно два десятиліття.

Навіть якщо звіт відповідає дійсності, не ясно, чи були дії Трампа незаконними. Втім, він може завдати шкоди Трампу за кілька тижнів до президентських виборів.

Зазначимо, що президентські вибори в США призначені на 3 листопада 2020 року.

Нагадаємо, що Дональд Трамп роками ухилявся від податків.

Раніше ми повідомляли, що Дональд Трамп втік від відповіді про мирну передачу влади.

Також нагадаємо, що Дональда Трампа намагалися отуїти.