До зони нагірнокарабаського конфлікту перекидають незаконні збройні формування з Сирії та Лівії. У зв'язку з цим Москва закликає зацікавлені держави вжити заходів щодо недопущення участі іноземних найманців у конфлікті та їх негайного виведення з регіону.

Таку заяву зробили в МЗС Росії у середу, 30 вересня. А саме, у коментарі департаменту інформації та друку МЗС РФ на сайті російського зовнішньополітичного відомства.

Бойові дії у Нагірному Карабасі
Бойові дії у Нагірному Карабасі

"За відомостями, що надходять, до зони нагірнокарабаського конфлікту здійснюється перекидання бойовиків незаконних збройних формувань, зокрема з Сирії, Лівії, з метою безпосередньої участі в бойових діях. Закликаємо керівництво зацікавлених держав вжити дієвих заходів щодо недопущення використання іноземних терористів і найманців у конфлікті та їх негайного виведення з регіону", - сказано в повідомленні.

30 вересня, глава МЗС Вірменії Зограб Мнацаканян провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим. Вони обговорили війну в Нагірному Карабасі і участь в ній Туреччини.  Водночас у МЗС Азербайджану заявили, що країна продовжить військову операцію у Нагірному Карабасі до повного виведення збройних сил Вірменії.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Як довго тримається імунітет до Covid-19: вчені підтвердили свої здогадки

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Бойові дії у Нагірному Карабасі
Бойові дії у Нагірному Карабасі

Раніше ми повідомляли, що у Нагірному Карабасі сотні загиблих: Азербайджан і Вірменія оприлюднили дані про втрати

Нагадаємо також, Туреччина заговорила про можливу участь у конфлікті в Нагірному Карабасі: "Якщо знадобиться..."