У Нігерії влада штату Абдуллахі засудила до страти 22-річного музиканта Яхая Шаріфа-Аміну. Причиною стало те, що він відправив у груповий чат WhatsApp авторську пісню, яка начебто ображає Іслам.

Про це пише Daily Mirror.

За даними видання, у пісні в непристойному контексті вживався ісламський пророк Мухаммед. Користувачі групи здали музиканта владі.

Яхай Шаріф-Аміна, фото: change.org
Яхай Шаріф-Аміна, фото: change.org

Попри те, що на бік засудженого встали правозахисники, проте губернатор штату Умар Гандудже заявив, що без вагань відправить чоловіка на смерть після того, як суд закінчить розглядати апеляцію.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Популярні ліки, які можуть завдати шкоди: вони точно є у вашій аптечці

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

У Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер

Все новости

Юридичні документи говорять про те, що він був визнаний винним у висловленні "богохульної заяви проти пророка Мохаммеда в групі WhatsApp" - злочину, який карається смертю згідно із шаріатським кодексом штату Кано.

Шаріф-Аміну визнав звинувачення під час судового розгляду - під час якого, як повідомляється, у нього не було адвоката - але згодом заявив, що допустив помилку. У березні він був заарештований Корпусом Хісбах - релігійною поліцією, яка забезпечує виконання закону шаріату в штаті.

Директор "Amnesty International" Осай Оджіго заявив: "Існує серйозне занепокоєння щодо справедливості судового розгляду та формулювання звинувачень проти нього на підставі повідомлень WhatsApp".

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"