Президент Лівану Мішель Аюн заявив, що однією з причин вибухів у Бейруті могло бути і зовнішнє втручання. Зокрема залучення ракети чи бомби. Однак, точні причини вибухів ще не встановлені.

Про те, що існує ймовірність зовнішнього втручання, наприклад, залучення ракети, бомби або іншого пристрою, повідомляє Al Jazeera.

Вибух у Бейруті
Вибух у Бейруті

"По-перше, як вибухонебезпечний матеріал прибув сюди і зберігався тут, по-друге, вибух був наслідком недбальства чи нещасним випадком, по-третє, чи є вірогідність зовнішнього втручання",
– каже президент Лівану.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль показала розріз до пупка, виваливши голі груди назовні

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Напівгола Катя Осадча нарвалася на різку критику: "Дивитися нема на що"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Повідомляється, що у Бейруті вже затримали щонайменше 16 людей, яких підозрюють у причетності до вибуху. Серед них є і директор порту Хасан Корейтем. Крім того, близько 20 людей було допитано. 

Також поліція Кіпру допитала російського бізнесмена Ігоря Гречушкіна – колишнього власника судна "Росус". Саме на його борту була селітра, яка вибухнула і спричинила трагедію у столиці Лівану.

4 серпня у Бейруті пролунали 2 потужних вибухи. Внаслідок чого значну частину міста зруйновано. Загинуло близько 160 осіб, травмовані понад 5 тисяч, сотні людей пропали безвісти. Загальні збитки трагедії оцінюють у 15 мільярдів доларів.