Чергова багатотисячна акція протесту відбулася в російському місті Хабаровськ 8 серпня.

Про цю інформацію повідомляє Новинар.

Традиційними гаслами ходи і мітингу є необхідність повернути в Хабаровський край затриманого правоохоронними органами популярного екс-губернатора Сергія Фургала. Разом з ними звучать заклики, які виходять за межі регіону, такі, як «Путіна у відставку!», «Путін - ворог народу!», «Нам потрібна підтримка всієї країни» та інші подібні.

Зазначимо, що акції протесту в Хабаровську тривають з 11 липня. По суботах збираються тисячі або навіть десятки тисяч людей, менш численні демонстрації, в яких беруть участь сотні людей, відбуваються щовечора.

За версією адміністрації Хабаровського краю, на площі перед будівлею регіонального уряду зібралися 2800 чоловік. Під час ходи в Хабаровську протестуючі знову перекрили проїжджу частину. Автомобілісти підтримували їх і сигналили зі своїх машин.

Популярні статті зараз

Субсидії отримають не всі: в Україні посилили перевірки. на що звертають увагу

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Все новости

Акції протесту пройшли також в Комсомольську-на-Амурі, Владивостоці та інших містах Росії.

Нагадаємо, що протести в Хабаровську почалися після арешту губернатора краю Сергія Фургала 9 липня за звинуваченням в організації вбивств 15 років тому. Він відкидає всі звинувачення.

Зазначимо, що протести відбуваються щодня вже майже місяць. Акції в його захист набули характеру виступів проти федерального центру і Володимира Путіна.