Президент США Дональд Трамп 9 серпня візьме участь у конференції з лідерами Франції та інших країн, які організують допомогу Лівану після руйнівного вибуху в Бейруті.

Як повідомляє Новинар, Трамп оголосив про свої плани в Твіттері 7 серпня, вказавши, що "усі хочуть допомогти".

Трамп також заявив, що спілкувався з президентом Лівану Мішелем Ауном і сказав йому, що три великі літаки з вантажем медичних товарів, їжі і води, направляються в Ліван разом з лікарями, медсестрами та іншими співробітниками для екстреного реагування.

Трамп також поспілкувався з президентом Франції Емманюелем Макроном, який організовує конференцію. Макрон відвідав Бейрут 6 серпня і запевнив рядових ліванців, що допомога не піде в «корумповані руки».

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

Все новости

"США співпрацюють з ліванськими чиновниками з метою виявлення потреб в галузі охорони здоров'я та гуманітарних питань", - сказав Трамп.

Зазначимо, що американське агентство з міжнародного розвитку заявило, що надасть понад 15 000 000 доларів допомоги, включаючи продовольчою допомогою для 50 000 осіб протягом трьох місяців. Агентство також попросила американських військових перевезти достатню кількість медичних препаратів і лікарських засобів для підтримки в 60 000 чоловік протягом трьох місяців.

Раніше ми повідомляли, що на думку Трампа,  РФ не зацікавлена в його переобранні.

Нагадаємо також, що Трамп закриє TikTok, якщо компанія не продасть бізнес США.