Уряд Іспанії оголосив стан тривоги у Мадриді на 15 днів - максимум, який дозволяє уряду Конституція, що дозволить відновити обмежувальні заходи в усьому столичному регіоні.

Про це повідомляє іспанське идання El Pais.

Рішення було затверджене на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю вранці через кілька годин після того, як Верховний суд Мадрида скасував обмеження щодо коронавірусу, накладені на столицю Міністерством охорони здоров'я. Суд вважає, що такі заходи порушують основні права громадян.

Карантин в Іспанії
Карантин в Іспанії

Таке рішення дасть змогу уряду країни знову застосувати карантинні заходи та обмежити поїздки до регіону та з нього. Слід зазначити, що попереду в Іспанії три вихідні дні, адже на понеділок припадає національне свято.

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Україну чекають 30 тис смертей від Covid-19 до кінця року: вчені дали моторошний прогноз

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

МОЗ Іспанії раніше опублікувало указ, який передбачав введення більш суворих карантинних заходів у великих населених пунктах країни з високим рівнем поширення інфекції. Ці обмеження набули чинності 2 жовтня, проте Вищий суд Мадрида повинен був їх схвалити.

Згідно з новими правилами передбачалося, що жителям Мадрида буде заборонено виїжджати з населених пунктів протягом двох тижнів. Винятками є поїздки на роботу, до школи, з метою охорони здоров’я чи здійснення покупок. Очевидно, ці правила тепер все ж почнуть діяти відразу після офіційної публікації рішення уряду.

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"