Прем'єр-міністрка Фінляндії Санна Марін стала наймолодшою на своїй посаді. І зараз вона наробила галасу у місцевих соцмережах та пресі - чиновниця виклала фотографію, на якій зображена у піджаку з глибоким декольте без бюстгальтера.

Знімок, який оприлюднили в інстаграмі фінського журналу Trendi, спричинив неоднозначну реакцію користувачів соцмережі. Реакція на такий знімок неоднозначна. Фінські ЗМІ пишуть, що багато хто невдоволений поведінкою прем'єрки. Вони вважають, що у її статусі фотографуватися у такому вигляді непристойно.

Прем'єр-міністр Фінляндії Санн Марін, фото: Інстаграм
Прем'єр-міністр Фінляндії Санн Марін, фото: Інстаграм

Однак, на противагу всім невдоволеним, чимало користувачів соцмереж заступилися за політикиню. Щобільше, навіть запустили флешмоб, в рамках якого публікують слова на підтримку політика або ж власні фото без бюстгальтера. Вони висловлюють захоплення "силою" і "незалежністю" фінської прем'єрки.

Під хештегом #imwithsanna в Instagram оприлюднено вже понад тисячу подібних публікацій на підтримку Санни Марін. Дехто просто висловлює захоплення красою очільниці уряду: "У кожного своя думка, щодо того пристойно робити такі фото чи ні. Але факт у тому, що ми у Фінляндії маємо найкрасивішого прем'єр-міністра у світі", - пише один із користувачів соцмережі.

Популярні статті зараз

Депутатку Порошенка побили у Києві: "Відстоювання чесних результатів виборів закінчується і синцями"

75-річний Петросян екстрено госпіталізований: "Забрали на "швидкій"

Дмитро Ярош сильно принизив Зеленського: "Бути нікчемою..."

Українці живуть краще, ніж 4 млрд жителів Землі, але є одними з найнещасніших: результати дослідження

Все новости

Нагадаємо, прем'єрці Фінляндії Санні Марін 34 роки. Вона очолила фінський уряд у грудні минулого року і стала наймолодшим прем'єром в історії країни. Раніше вона працювала на посаді міністра транспорту та зв'язку, а також кілька років була депутаткою парламенту Фінляндії.

View this post on Instagram

Ylpeänä esittelemme: lokakuun Trendin kannessa loistaa mieletön @sannamarin 💪🖤⠀ ⠀ Pääministeri Sanna Marinilla on eturivin paikka esimerkkinä, esikuvana, asioiden muuttajana ja vaikuttajana. Työ on paineistettua, mutta hyvät unenlahjat ja rautaiset hermot auttavat. Mutta Marin tunnustaa myös, että uupumuksen tunteet saattavat tulla myöhemmin:⠀ ⠀ ”On selvää, että nämä vuodet jättävät jälkensä. Tämä ei ole tavallista työtä eikä tavanomaista elämää vaan raskasta monellakin tavalla. Voi olla, että paine ja uupumus kertyvät ja tulevat myöhemmin. Tilanteissa on ollut pakko laittaa tunteet sivuun, mutta kyllähän ne kasautuvat.” ⠀ ⠀ Lue kiinnostava haastattelu kokonaisuudessaan tänään lehtihyllyille saapuneesta Trendistä! Antoisia lukuhetkiä! 💎 ⠀ ⠀ Kuva: @jonaslundqvist⠀ Tyyli: @suvipout

A post shared by Trendi & Lily (@trendimag) on

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."