У Бразилії кількість померлих від пов'язаних з Covid-19 захворювань за добу, 8 серпня, збільшилася на 905 осіб і досягла 100 тис. 477. Про це повідомило міністерство охорони здоров'я країни.

Всього з початку пандемії було зареєстровано 3 млн 012 тис. 412 випадків зараження, вилікувалися 2,28 млн осіб. За кількістю інфікованих і смертей Бразилія займає друге після США місце у світі.

Верховний суд Бразилії оголосив траур за 100 тис. померлими від поширення інфекції:

"На знак солідарності з болем незліченної кількості бразильців і на честь кожної зі 100 тис. жертв Федеральний Верховний суд постановив офіційно оголосити триденний траур", - йдеться в повідомленні.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Все новости

Президент Бразилії Жаір Болсонару протягом декількох місяців применшував небезпеку поширення вірусу, називаючи його "маленьким грипом", критикуючи карантинні заходи, які вводили губернатори деяких штатів країни, наголошуючи, що ці заходи можуть підірвати економіку.

Президент також звільнив протягом місяця двох міністрів охорони здоров'я, які виступали за жорсткі заходи ізоляції.

За різними оцінками, реальна кількість інфікованих у країні є щонайменше усемеро вищою, а число померлих - удвічі більшим, ніж зафіксовано. У Бразилії проживають близько 210 мільйонів людей. 

Перший випадок зараження коронавірусом у країні зафіксували 25 лютого у бізнесмена, який повернувся з Італії. Спершу в Бразилії коронавірус називали "вірусом багатих", які могли собі дозволити поїздки за кордон. Однак згодом інфекція поширилася й у бідних кварталах мегаполісів Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу, а також в інших містах країни.