Уряд Словенії оголосив епідемію на всій території країни, заборонив пересування між регіонами і запровадив комендантську годину в нічний час.

Як передає Новинар, про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на RTV.

"Уряд оголосив епідемію на всій території Словенії, беручи до уваги погіршення епідеміологічної ситуації в Європі та оцінку консультативної групи Міністерства охорони здоров'я про те, що епідемію слід оголосити якомога швидше", - сказав речник уряду Єлко Кацин.

Обмеження на пересування в нічний час набере чинності 20 жовтня і буде діяти з 21:00 до 6:00 ранку. Винятки будуть стосуватимуться поїздок на роботу та екстрених випадків, пов’язаних із надзвичайними ситуаціями.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

"Обмеження було прийнято на підставі досвіду з-за кордону, але головним чином тому, що протягом останніх двох тижнів було встановлено, що багато випадків поширення інфекцій були наслідком приватного спілкування вночі, приватних вечірок у ресторанах тощо", - сказав міністр внутрішніх справ Алеш Хойс.

Також забороняється пересування між усіма регіонами з опівночі вівторка. Виїзд з регіону буде можливим лише для "робочої, господарської, лісової та подібної діяльності, усунення безпосередньої небезпеки для життя та майна, допомоги людям похилого віку, доступу до медичних послуг або аптек, для надзвичайних ситуацій та виконання судових завдань, для догляду за особами з особливими потребами".

З завтрашнього дня також застосовуватимуться жорсткіші заходи щодо зборів у громадських місцях. Кількість людей, які можуть збиратися на свіжому повітрі, зменшено з 10 до шести людей. Виняток становлять лише члени сім'ї.

Зазначимо, що всі збори, всі заходи, релігійні церемонії, весілля, меси також будуть заборонені. 

Нагадаємо, що станом на 19 жовтня в Україні виявили 4 766 нових випадків інфікування коронавірусом. Загалом у країні 303 638 осіб хворіють на Covid-19.

Раніше ми повідомляли, що МОЗ України повідомило, коли очікує на пік епідемії COVID-19.

Також нагадаємо, що в Україні оновили карантинне зонування. Київ залишився у помаранчевій зоні.

Нове карантинне зонування в Україні почало діяти з понеділка, 19 жовтня.

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до червоної зони віднесли такі міста: Івано-Франківськ, Полтаву, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.