США можуть передислокувати Другий бронетанковий полк сухопутних військ з Німеччини в іншу європейську країну, розташовану ближче до Росії.

Переговори про це велися з владою Польщі, Румунії, Болгарії та країнами Балтії.

Як передає Новинар, про це заявив голова Пентагону Марк Еспер.

"Мої нещодавні зустрічі з міністрами з Румунії і Болгарії, а також кореспонденція, отримана з держав Балтії, вказують на те, що зараз є справжня можливість передислокувати Другий бронетанковий полк в якусь із цих країн на постійній основі", – заявив він.

Популярні статті зараз

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Притула поскандалив зі "слугою народу": під гарячу руку "ексвар'ята" потрапила Верещук

Все новости

Згідно з його словами, дані заходи необхідні альянсу НАТО для стримування Росії.

У липні президент США Дональд Трамп заявив про плани перекинути війська з Німеччини до Польщі. Він пообіцяв вивести близько 9,5 тис. людей.

Президент США сказав, що не розуміє, чому США повинні витрачатися на захист Німеччини, тоді як німці купують російський газ.

Нагадаємо, що син кандидата в президенти США Джо Байдена потрапив у секс-скандал через адвоката Трампа: "Виявили численні фото...".

Раніше ми повідомляли, що у президента США Дональда Трампа після хвороби посилилася схильність до непередбачуваних вчинків. 

Також нагадаємо, що нардеп від "Опозиційної платформи - за життя" Ілля Ківа образив громадян США, розлютившись на заяву американського посольства в Україні.