У США дівчина померла через два місяці після того, як опритомніла в морзі. Загибла з народження страждала дитячим церебральним паралічем. 23 серпня у дівчини сталася зупинка серця.

Про це повідомляє видання The New York Times.

Американка 20-річна Тімеша Бошамп з міста Саутфілд в штаті Мічиган, померла через два місяці після того, як вона прокинулася в морзі. Її родичі викликали службу порятунку. Парамедики 30 хвилин намагалися її реанімувати, але марно. Про неї повідомили судмедексперту і офіційно констатували смерть.

Тіло забрали в морг. При підготовці до бальзамування, співробітник побачив, що Бошамп відкрила очі і дихає. Пізніше пацієнтку перевезли в лікарню і підключили до апарату ШВЛ. Дівчина провела в комі вісім тижнів.

Лікар, фото: pixabay.com
Лікар, фото: pixabay.com

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

У неділю, 18 жовтня, Бошамп померла. Адвокат сім'ї заявив, що причиною її смерті стало гіпоксичне пошкодження головного мозку через несвоєчасну госпіталізацію. Ситуацію погіршує той факт, що Бошамп була інвалідом. Сім'я Бошамп подала в суд на керівництво Саутфілда і чотирьох парамедиків на 50 млн дол. 

"Вже вдруге нашу улюблену Тімешу оголошують мертвою. Але цього разу вона не повернеться", - йдеться в заяві сім'ї.

Керівництво штату відкликало ліцензії чотирьох парамедиків, двох пожежних парамедиків і двох пожежних техніків медичної швидкої допомоги. Їх відправили в оплачувану адміністративну відпустку.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.