Папа Римський Франциск вперше підтримав одностатеві цивільні союзи під час інтерв'ю для повнометражного документального фільму "Франческо", прем'єра якого відбулася в середу на Римському кінофестивалі.

Про це повідомляє Bloomberg.

У фільмі прозвучало схвалення Папи. У ньому також детально розглядаються питання, які найбільше хвилюють Франциска, включаючи навколишнє середовище, бідність, міграцію, расову нерівність і нерівність доходів, а також людей, які найбільше постраждали від дискримінації.

Папа Римський Франциск, фото: кадр з відео
Папа Римський Франциск, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Юлія Саніна з "The Hardkiss" влаштувала дівич-вечір і показала свій настрій

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

"Гомосексуальні люди мають право бути в сім'ї. Вони діти Божі. Нам потрібен закон про цивільні союзи, щоб вони були захищені законом", - сказав Франциск. Папа Римський Франциск

Ще на посту архієпископа Буенос-Айреса Франциск підтримував цивільні союзи одностатевих пар як альтернативу одностатевим шлюбам. Проте досі він ніколи публічно не висловлювався на користь цивільних союзів як Папа.

Зокрема, у фільмі є зворушлива сцена, коли Папа дзвонить одностатевій парі з трьома дітьми, які не наважувалися приводити дітей до церкви. Франциск порадив їм в будь-якому випадку взяти дітей до церкви, не звертаючи увагу на чужі судження.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.