Від суботи. 24 жовтня, територія всієї Польщі стає червоною зоною, уряд країни оголосив про посилення обмежень. Прем’єр Матеуш Моравецький зазначив, що "Ситуація недобра і динамічна"

Про це повідомляє  RMF24.

МОЗ Польщі зафіксувало сьогодні черговий антирекорд коронавірусної інфекції - виявлено понад 13,6 тис. нових випадків,  понад 150 людей померли. В уряді повідомили, що у зв'язку зі зростанням захворюваності вводяться нові обмеження.

Польща
Польща

Популярні статті зараз

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Їхати на заробітки не потрібно: як педагогам заробити 60 тис. на місяць в Україні

Все новости

Вся Польща від завтра стане червоною зоною. Суворі правила, що діяли досі серед іншого у великих містах, охоплять всю країну. Учні старших класів переходять на дистанційне навчання. В уряді зазначають, що підлітки 13-19 років втричі частіше заражуються коронавірусом, ніж діти до 12 років.

Дітям до 16 років буде заборонено перебування на вулиці без супроводу дорослих. Прем'єр Польщі також повідомив про нові обмеження у сфері громадського харчування. З суботи будуть закриті бари і ресторани. Їжу вони зможуть подавати тільки на винос. Людям старшим 70 років рекомендують залишатися вдома, щоб уникнути зараження.

"Я знаю, що це важка новина для власників і клієнтів, але, на думку фахівців, заклади харчування - це приміщення, де на невеликій площі збирається багато людей", - пояснив Матеуш Моравецький.

Буде також заборонено "всі види діяльності за участі понад 5 осіб в одній групі". "В останні дні відбувалися зустрічі великих груп, і у нас є переконання, що ці зустрічі були джерелами і вогнищами зараження", - сказав прем'єр.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.