Від суботи. 24 жовтня, територія всієї Польщі стає червоною зоною, уряд країни оголосив про посилення обмежень. Прем’єр Матеуш Моравецький зазначив, що "Ситуація недобра і динамічна"

Про це повідомляє  RMF24.

МОЗ Польщі зафіксувало сьогодні черговий антирекорд коронавірусної інфекції - виявлено понад 13,6 тис. нових випадків,  понад 150 людей померли. В уряді повідомили, що у зв'язку зі зростанням захворюваності вводяться нові обмеження.

Вся Польща від завтра стане червоною зоною. Суворі правила, що діяли досі серед іншого у великих містах, охоплять всю країну. Учні старших класів переходять на дистанційне навчання. В уряді зазначають, що підлітки 13-19 років втричі частіше заражуються коронавірусом, ніж діти до 12 років.

Дітям до 16 років буде заборонено перебування на вулиці без супроводу дорослих. Прем'єр Польщі також повідомив про нові обмеження у сфері громадського харчування. З суботи будуть закриті бари і ресторани. Їжу вони зможуть подавати тільки на винос. Людям старшим 70 років рекомендують залишатися вдома, щоб уникнути зараження.

"Я знаю, що це важка новина для власників і клієнтів, але, на думку фахівців, заклади харчування - це приміщення, де на невеликій площі збирається багато людей", - пояснив Матеуш Моравецький.

Буде також заборонено "всі види діяльності за участі понад 5 осіб в одній групі". "В останні дні відбувалися зустрічі великих груп, і у нас є переконання, що ці зустрічі були джерелами і вогнищами зараження", - сказав прем'єр.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.